Centrum pro veřejnou politiku

Vzdělávání v oblasti prevence kriminality a sociálního začlenění mládeže

| Print |

Vzdělávání poskytovatelů sociálních služeb v ČR

 

 

 

Středočeský kraj: 3.-5.10. 2007, Roudnice nad Labem

Na prvním běhu školení v rámci celorepublikového projektu se sjelo účastníků 19. Byli mezi nimi učitelé, policisté, pracovníci dětských domovů, starostové obcí, pracovníci městských úřadů a zástupci neziskových organizací.

Zde si můžete prohlédnout projekty, které připravili v rámci workshopu:

 

Skupina I - Město

Skupina II - Škola

Skupina III - Dětský domov

Skupina IV- Romové

 

Sample Image

 

NUTS Severovýchod: 21.-23.11.2007, Roudnice nad Labem

Na druhém běhu školení celorepublikového projektu se sjeli pracovníci z organizací v Libereckém, Pardubickém a Královéhradeckém kraji a několik pracovníků z kraje Středočeského. Celkem se školení zúčastnilo 19 osob, p?edevším z řad pracovníků městské policie, městských úřadů, neziskových organizací a základních a středních škol.

Projekty, které vznikly v praktické části školení, jsou k nahlédnutí zde:

 

Skupina č. 1 – Bronx

Skupina č. 2 – Víme jak

Skupina č. 3 – Z ústavu ven

 

NUTS Severozápad: 18.-20.2.2008, Praha-Vinohrady

Na třetím běhu školení jsme přivítali 22 účastniků z řad pracovníků městské policie, městských úřadů, neziskových organizací a základních a středních škol. Projekty, které vznikly v praktické části školení, jsou k nahlédnutí zde:


Skupina I - Město
Skupina II - Škola
Skupina III - Dětský domov
Skupina IV- Romové

 

NUTS Jihozápad: 20-22.2.2008, Praha-Vinohrady

Na čtvrtým běhu školení se sjeli 24 účastniků. Byli mezi nimi učitelé, policisté, pracovníci dětských domovů, starostové obcí, pracovníci městských úřadů a zástupci neziskových organizací. Zde si můžete prohlédnout projekty, které připravili v rámci workshopu:

 

Skupina I - Město
Skupina II - Škola
Skupina III - Dětský domov
Skupina IV- Romové

 

NUTS Střední Morava: 16.-18.4.2008, Frenštát pod Radhoštěm

Na pátém běhu školení jsme přivítali 21 účastníků z řad pracovníků městské policie, městských úřadů, neziskových organizací a základních a středních škol. Projekty, které vznikly v praktické řásti školení, jsou k nahlédnutí zde:

Skupina I - Nízkoprahový klub

Skupina II - Nízkoprahový klub

Skupina III - Bezpečné náměstí
Skupina IV - Dyk More

NUTS Moravskoslezký kraj: 16.-18.4.2008, Frenštát pod Radhoštěm

Na šestem běhu se sjeli 22 účastniků. Byli mezi nimi učitelé, policisté, pracovníci dětských domovů, starostové obcí, pracovníci městských úřadů a zástupci neziskových organizací. Zde si můžete prohlédnout projekty, které připravili v rámci workshopu:


Skupina I - Kompletace prezentace
Skupina II - Nízkoprahový klub
Skupina III - Škola základ života

Skupina IV - Vytvoření správního centra

NUTS 2 Jihovýchodní kraj: 21.-23.5.2008, Pavlov u Mikulova, Hotel Pavlov

Skupina I - Kotelna

Skupina II - Simulační hra
Skupina III - Simulační hra

Skupina IV - Simulační hra

Z dopisů účastníků:

 

"... za skvělou možnost zúčastnit se Vašeho školení velmi děkuji i já. Jste opravdoví profesionálové a bylo mi nesmírnou ctí se s vámi seznamit. Zcela určitě využiji všech získaných poznatků k tomu, abych se víc profesně zdokonalila."

Hana Kožuriková, terénní sociální pracovník, Nymburk

 

"..i já bych Vám chtěla moc poděkovat za velmi příjemně strávený čas. Toto školení mi umožnilo útěk z každodenní reality a také dobití energie a chuti do další práce. Pokud bude možnost zúčastnit se dalšího školení, ráda bych jí využila"

Dagmar Fryčová, učitelka, Zabrušany

 

" Vaše školení pořádané v rámci programu projektu ,,Vzdělávání poskytovatelů sociálních služeb v oblasti prevence kriminality a sociálního začlen?ění mládeže v ČR", kterého jsem se mohl zúčastnit, za což Vám moc děkuji, mne velice nadchlo. Na toto školení jsem jel proto, že myšlenka zpracování projektu v oblasti prevence kriminality mládeže, mne přivedla na téma mé diplomové práce na PF UJEP Ústí nad Labem a díky Vašemu školení jsem m?l možnost se dozvědět vše potřebné, co je k vytvoření takovéhoto projektu zapotřebí. Díky úžasnému přístupu předášejících, jejich odborným znalostem a velice příjemnému úsměvu, který dovedl každého povzbudit v jeho pracovním nasazení, jsem se pro mou diplomovou práci skutečně adchl a již teď se těším se na její realizaci. Děkuji tedy touto cestou všem přednášejícím, včetně Vás, za velice příjemnou atmosféru celého školení a za ochotu, podělit se o velice zajímavé informace z dané oblasti. Ještě jednou děkuji a těším na další Vaše projekty."

Kristian Jurka, vrchní komisař, Ústí nad Labem.

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © Center for Public Policy - Centrum pro verejnou politiku, CPVP

Aira GROUP, Outsourcing IT